wtorek, 5 sierpnia 2014

Inspirujący weekend w Drohiczynie

Początek urlopu to dobry moment by zrobić coś, na co w trakcie roku nie ma czasu. W naszym przypadku był to weekend spędzony na warsztacie fotograficznym Plener wakacyjny AFA z Magdą Wasiczek w Drohiczynie. Plener fotograficzny ma swoje wymagania. Wstajemy przed świtem, by przed wschodem słońca być już na łąkach nad Bugiem.
Chociaż kusi mnie fotografowanie tego co lubię najbardziej czyli pejzaży, skupiamy się na trudnej sztuce  makrofotografii. Pejzażowe zdjęcie jest tylko jedno.
Nastrojowych makrofotografii jest kilkaset...
I jeszcze, dla odmiany w świetle przedwieczornym...
Urlop nie musi być wyjazdem na koniec świata. Urlop musi być robieniem tego co się lubi najbardziej...

13 komentarzy:

 1. Magdo, jak się uczyć to od najlepszych. Też się zastanawiałam nad tym warsztaten\m, ale okazało się, że brak miejsc. Muszę sobie radzić sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to szkoda, że nie pojechałaś, było dużo chętnych, ja się załapałam z listy rezerwowej! Już wiadomo, że będzie powtórka za rok. To długi czas, ale gorąco Cię namawiam!

   Usuń
 2. Wspaniałe miejsce do odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, chętnie pojechałabym tam też na odpoczynkowy, bardziej leniwy urlop

   Usuń
 3. Super wyszły makro fotki. Pięknie się prezentuje zakole Bugu rankiem z Zamkowej Góry. Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  Ps. Jakim aparatem były robione makro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, to jeszcze nie jest prawdziwe makro, takie na którym widać każdą fasetkę w oku motyla. To raczej wariacje na temat makro... Mam canona, ale nastrój dają obiektywy, których używaliśmy wiele różnych, wcale nie najnowszych ale manualnych. To akurat są zdjęcia z całkiem najnowszej Sigmy 105mm.

   Usuń
  2. Bardzo klimatyczne ujęcia :)

   Usuń
 4. O właśnie, zgadzam się z ostatnimi zdaniami. Piękny urlop, piękne zdjęcia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam tam w ubiegłym roku, ale takich pięknych miejsc nie widziałam. Gratuluję tak spektakularnego wychwycenia piękna przyrody..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, tam jest pięknie, a do tego wyjątkowe oświetlenie świtem lub wieczorem potęguje nastrój...

   Usuń